Door to door

Komfort

Bezpieczeństwo

Od Drzwi do Drzwi Busy Poniec Sneek Przewozy Osób Paczek z i do Holandii Tani Bus z Sneek do Poniec z Adresu na Adres Promocje Niskie Ceny Tanie Busy z Sneek do Poniec Door to Door. Transport Przewóz Najczyściej Polecane Busy do Holandii Trasa Sneek Poniec w Polsce. Kup tani bilet na busa z Poniec do Sneek Cena.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą transportową, oferującą przewozy osób Polska Holandia, a także kompleksowy transport paczek pomiędzy obydwoma krajami.

Transport, to coś więcej, niż tylko przewiezienie grupy osób, lub kilku paczek od punktu A, do punktu B. Wiele konkurencyjnych firm transportowych, skupia się zwykle na obydwu punktach usługi. My oferujemy Państwu coś więcej, dbając o to, by nasi Klienci również w czasie przejazdu byli w pełni usatysfakcjonowani.

Obsługa wielu połączeń

Oferujemy Państwu busy do Holandii z Polski, z uwzględnieniem lokalizacji na terenie Niemiec. Jesteśmy elastyczni pod względem przyjętych tras, działając w myśl zasady door to door.

Niskie ceny

Nasze usługi transportowe, należą do jednych z najtańszych na rynku. Nie oszczędzamy na personelu i pojazdach. Naszym atutem są zniżki i promocje zarówno dla nowych, jak i stałych Klientów.

Maksymalny komfort podróży

Dla naszych Klientów, połączenia realizujemy z wykorzystaniem najnowszej generacji busów. Zapewniają one czyste, klimatyzowane powietrze, dostęp do Internetu, wygodne fotele.

Bezpieczeństwo

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa na każdym etapie podróży. Zatrudniamy doświadczony personel, który posiada doświadczenie na międzynarodowych trasach

Zniżki i promocje

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat honorowanych przez nas zniżek, zachęcamy do zapoznania się z informacją poniżej:

Przejazd dla dwojga

RABAT: -10 ZŁ OD OSOBY

Wyjazd grupowy

TRZY OSOBY I WIĘCEJ RABAT: -20 ZŁ OD OSOBY

Wyjazd weekendowy

W dwie strony RABAT: -40 ZŁ (płatność z góry)

Atuty naszej oferty

1. Wysoki komfort

Wyjeżdżające busy do Holandii z Polski, to platformy transportowe najnowszej generacji. Darmowy Internet, klimatyzacja i duże, rozkładane fotele, to tylko niektóre z ich atutów. Jeśli chcesz przekonać się, co jeszcze mogą Ci one zaoferować, koniecznie skorzystaj z naszych usług.

2. Door to door

Realizujemy przewozy od drzwi, do drzwi, dbając jednocześnie o wygodę naszych Klientów. Mamy świadomość, że osoby korzystające z naszych usług oczekują, że nasze busy rozpoczną swoją podróż w wybranym przez nich punkcie początkowym a zakończą ją w ściśle określonym miejscu docelowym. Zasada ta dotyczy zarówno przewozu osób, jak i paczek.

3. Tanio i bezpiecznie

Nasze usługi realizujemy w pełni bezpiecznie, zatrudniając w tym celu doświadczony i w pełni profesjonalny personel. Stale dbamy też o odpowiedni poziom techniczny naszych pojazdów, dzięki któremu jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować bezpieczny i komfortowy przejazd. Co więcej, przewidujemy różnego rodzaju promocje i rabaty, z których – być może – będą mogli Państwo skorzystać.

Potrzebujesz transportu? Zadzwoń do nas już dziś 733401990 lub napisz

Obsługiwany obszar

Uwaga! Obsługujemy kierunki z Polski, jak i do Polski. Naszym Klientom chcącym wybrać się do Polski, oferujemy transport bus Holandia Polska, oczywiście z uwzględnieniem Niemiec.

Podsumowując, naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają profesjonalnego przewoźnika, dbającego zarówno o punktualność przewozów, jak również o komfort Pasażerów.

Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do tych dwóch krajów. Oferując Państwu przewozy osób Polska Holandia, uwzględniamy również naszego zachodniego sąsiada, czyli Niemcy. Krok ten był podyktowany oczekiwaniami naszych Klientów, z których wielu wciąż wyjeżdża do Niemiec.

null

Nowoczesny bus

Jazda naszymi samochodami staje się przyjemna i komfortowa, gdyż posiadają one wiele nowoczesnych rozwiązań.

null

Regularne przeglądy

Samochody są poddawane częstym kontrolom i przeglądom, aby zapewnić pasażerom 100% bezpieczeństwa.

null

Wygodne fotele

Fotele są dostosowane do wielogodzinnych tras, wyprofilowane oraz rozkładane dzięki czemu jazda staje się przyjemna.

null

Duży bagażnik

Pojemny bagażnik pozwala na zabranie większego bagażu czy przewóz paczek
do 30kg.

Dni wyjazdów i powrotów

null

Wyjazdy do Holadnii

NIEDZIELA I ŚRODA
null

Powroty do Polski

WTOREK I ŚRODA
martynaHome Page