O nas

Na pierwszy rzut oka jesteśmy zwykłą, niczym nie wyróżniającą się firmą transportową. Posiadamy swój personel, park samochodowy, a także duże doświadczenie w realizacji przewozów pomiędzy Polską, Holandią i oczywiście Niemcami. Niemniej, to właśnie nam warto zlecić przewóz osób i paczek pomiędzy tymi krajami. Dlaczego?

Po pierwsze komfort

Profesjonalna realizacja przewozów międzynarodowych, to – według nas – nie tylko skupienie się na odpowiedniej obsłudze Klientów w punktach początkowych i końcowych, ale też umiejętność zadbania o nich w trakcie realizacji przewozu. Nasze busy do Holandii, są w pełni nowoczesne i innowacyjne. W przeciwieństwie do naszych konkurentów oferujemy pojazdy, w których można nie tylko przeglądać Internet, ale też wypocząć i zrelaksować się. Dzięki ogromnym, panoramicznym oknom, nasi Pasażerowie będą mogli rozkoszować się niesamowitymi plenerami Polski, Holandii i oczywiście Niemiec. Co więcej, będą oni mogli robić w doskonałej jakości fotelach, zapewniających maksimum komfortu.

Po drugie - doświadczenie

Realizując przewozy osób i paczek Polska Holandia, zawsze dbamy o to, by zatrudniać najlepszych kierowców. Nasz personel nie bierze się znikąd. To grupa osób, która przejechała mnóstwo kilometrów na trasach międzynarodowych i ma ogromne doświadczenie w obsłudze Pasażerów i zabezpieczanego towaru. Nasi kierowcy znają każdą z tras niczym własną kieszeń, dzięki czemu można im zaufać w każdej sytuacji.

Po trzecie - wyjątkowość

Jesteśmy firmą o wyjątkowym podejściu do Klienta. Nie traktujemy go jako „towar”, który ma przynosić nam określony dochód. Wręcz przeciwnie – uważamy, że każdy z naszych Pasażerów to Gość o którego trzeba zadbać w szczególny sposób. Dlatego przez cały czas istnienia naszej działalności dbamy o to, by zwiększać wśród naszych Klientów poziom zadowolenia z naszych usług.

Zadzwoń do nas 733 401 990 lub napisz

martynaO nas