Przewóz paczek

Nasza firma należy do grona liderów w przewozie paczek pomiędzy Polską, a Holandią.

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, zajmujemy się transportem paczek o bardzo zróżnicowanych rozmiarach i masach. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie transportowane przez nas przesyłki, są bezpieczne na każdym etapie podróży.

Od punktu A do punktu B

Przewozy paczek Polska Holandia realizujemy w systemie door-to-door. Oznacza to, że dla wygody naszych Klientów, są one transportowane pomiędzy ściśle określonymi przez Klientów punktami. Zajmujemy się przewozem zarówno z Polski do Holandii, jak i na trasach powrotnych. Oczywiście uwzględniamy w tym przypadku Niemcy, jako kraj tranzytowy.

Bezpieczeństwo towaru naszym priorytetem

Realizowany przez nas transport paczek z Polski do Holandii, odbywa się w sposób maksymalnie bezpieczny, z wykorzystaniem wszelkich zaleceń i norm bezpieczeństwa. Przez cały czas dbamy o to, aby przewożone przez nas dobra były odpowiednio zabezpieczone przed wstrząsem, jak i niekontrolowanym ruchem. Nasze busy posiadają specjalne, pojemne ładownie, w których paczki są odpowiednio odizolowane zarówno od świata zewnętrznego, jak również innych podróżujących. Tym samym, można powierzyć nam transport również bardzo wartościowych towarów, bez ryzyka ich uszkodzenia.

Podsumowując, bezpieczny i profesjonalny przewóz paczek z Holandii do Polski to nasza domena. Realizując nasze usługi, stale dbamy o poprawę ich jakości. Dzięki temu, jesteśmy tak istotnym przewoźnikiem na całym rynku.

Zadzwoń do nas 733 401 990 lub napisz

martynaPrzewóz paczek